1. nominační závod – Luhačovice

4.4.2012

O víkendu proběhly první nominační závody v luhačovické hale. Po celkem dlouhé a náročné přípravě jsem doufala, že forma bude při mě a závody dopadnou co nejlépe. Od nového roku již nejsem závodnicí Fitness clubu O. Šípkové, ale závodím pod Corridoor team J. Strakoše, z důvodu zrušení FCOŠ jakož to závodního týmu.

 

Podle mého mínění dopadly závody moc dobře. Svou singlovou choreografii jsem tvořila s pomocí mé sestry sama, jak sem již zmiňovala. Myslím, že sestava mi celkem sedí a cítím se v ní dobře. Hudbu jsem pro letošní rok zvolila od Whitney Houston, která jak všichni víme letos zemřela. O to více je to pro mně emotivní.

Obě kola se mi jela moc fajn. Finálová sestava byla dle mého názoru lepší, než-li první, ale se svým výkonem jsem více než spokojená! Nakonec z toho bylo stříbro. J

 

Jak jste si mohli všimnout, letošní rok jsem se neukázala v kategorii páry, jelikož můj párový partner Jan Pochobradský přemístil své působiště do zahraničí. Ale dostala jsem nabídku na ženský tým, což jsem si vždy chtěla zkusit. Tak jsem tuto nabídku chytla, jak se tak říká – za pačesy! Utvořila jsem tým s holkami z Kladna – Sport Academy Kladno – Jindřiška Prošková a Klára Birnbaumová.

Po prvním kole jsme byly na 2. místě. Proto jsem byla velmi překvapená, že ve finálové sestavě jsme se rozhodčím líbily více, než tým z FCHŠ a vybojovaly jsme krásné 1. místo!

 

S výsledky jsem velmi spokojená a z Luhačovic jsem odjížděla unavená, ale s úsměvem na tváři. J

 

Další závody jsou za 4 týdny na Kladně a to MČR. Tvrdá příprava tedy pokračuje a doufám, že budou obě medaile zlaté.

 

Moc bych chtěla poděkovat všem fanouškům. A také velké díky mým koučům.

 

Těším se na Vás na Kladně. 

< zpět