MS 2012 Dordrecht

21.10.2012

Ve dnech 17.-18.10.2012 proběhlo v holandském Dordrechtu mistrovství světa. První den se konalo základní kolo, do kterého nastoupilo 22 žen z celého světa a 11 týmů. Nejdříve jsem závodila v singlové kategorii a nastupovala jsem hned jako druhá v pořadí, takže jsem pak měla možnost vidět i své soupeřky. Sestava se mi jela moc hezky. Plocha byla krásně osvícená, takže nádherně vynikl můj "diamantový" dres. Nedopustila jsem se žádných větších chyb a se svým prvním výkonem jsem byla spokojená. Byla jsem velmi zvědavá na děvčata z Austrálie. Allira Bull byla na ploše úžasná a moc se jí to povedlo, takže po prvním kole byla zaslouženě první. Já se ocitla na pátém místě, což mě mrzelo, jelikož jsem podle mého názoru podala lepší výkon, než soupeřky, které byly předemnou. 

Základní kolo jsme odcvičily také s holkama v týmu a také se nám sestava povedla. Pár drobných chyb se tam objevilo, ale jinak vcelku dobrý výkon. :) Mezi naše největší soupeře patřily holky z Fitness centra Báry a Hanky Šulcové, které základní kolo zacvičily na výbornou a řekla bych, že čistěji než my. Dalšími soupeři byly týmy z Austrálie, Belgie, Afriky, Německa a Indie. Výsledkem po prvním kole bylo druhé místo. 

Další den hned brzo ráno proběhlo semifinále. Atmosféra v hale byla téměř nulová, jelikož bylo opravdu velmi brzo a většina fanoušků ještě spala :) Rozhodla jsem se na singla vzít nový dres a pokusit se "uchvátit" rozhodčí a zabojovat o lepší příčku. Sestava byla vydařenější než-li v předchozím kole, trenér Jakub Strakoš mě pochválil, takže jsem měla super pocit. Dres se divákům také líbil. Velmi nečekaně se výsledky obrátily v můj prospěch a ocitla jsem se na třetím místě! 

Semifinále v týmu bych řekla, že bylo také lepší než v základním kole a také jsme si na rozhodčí připravily nové dresy. Ohlasy byly pozitivní, tak nás to velmi potěšilo, jelikož jsme se na to moc těšily. Výsledky zůstaly stejné jako po prvním kole. 

Ve večerních hodinách proběhlo finálové kolo. Tentokrát jako první kategorie začínaly týmy. Nastupovaly jsme hned jako druhý tým a na naši poslední sestavu sezóny se velmi těšily! Sestava byla více než vydařená, až to dohnalo naši trenérku Klárku k slzám! :) Podle mého názoru jsme ze všech týmů podaly nejlepší výkon, ale i přes to se hodnocení nezměnilo! :( vezeme do Prahy krásnou stříbrnou medaily! 

Finále žen se konalo jako úplně poslední kategorie a já nastupovala jako poslední závodník celého MS vůbec. Hala bouřila a atmosféra byla famózní! Podala jsem nejlepší výkon sezóny a možná, že by se to dalo nazvat jako životní výkon. Docvičila jsem a byla jsem strašně šťastná, že se mi to takhle povedlo! Byl to pro mě nepopsatelný zážitek! Výsledky jsme se dozvěděli až při vyhlašování, takže to byly nervy až do poslední chvíle. Byla jsem nervozní, jak to dopadne a nakonec si odvážím přenádhernou a vydřenou bronzovou medaily! Je to pro mě největší úspěch a krásný pocit zároveň. 

Teď si dám nějakou chvíli volno, vyléčím zraněnou achilovku a budu se rozhodovat, co a jak dál. :)

Moc děkuji všem, co mi pomáhali, fandili mi a věřili, že to dokážu! HURÁÁÁÁÁÁ, JE TO TÁÁÁÁM! :) 

< zpět